Rajd Tukan 2021

Podobnie jak w latach ubiegłych zapraszamy Was na naszą imprezę.

W tym roku z pewnością zobaczycie wiele zmian. Najważniejszą jest gradacja umiejętności przy zgłoszeniu do rajdu.

 

Rajd odbędzie się w jednym z dwóch wskazanych niżej terminów, tj.

  • w dniach 26-28 sierpnia 2021 r.,

zależnie od tego, w którym z tych terminów Rajd będzie mógł się odbyć mając na względzie ograniczenia wprowadzone przez obowiązujące przepisy prawa w związku z sytuacją epidemiczną, które stanowią Siłę Wyższą w rozumieniu przepisów prawa.

 

Macie do wyboru klasy umiejętności:

EASY – czyli spokojna jazda w terenie, w większości trasy dojazdowe do różnych lokalizacji w tym do OS-ów które są przeznaczone dla innych klas. Na tej trasie zobaczycie warunki OFF road z jakim spotkacie się po zjechaniu z czarnego asflatu. Natraficie zarówno na szuter, jak i błoto, a także trawę i kałuże.

MEDIUM– czyli dotychczasowa jakość tras Rajdu Tukan, nie polecamy dla amatorów, którzy nie mieli do czynienia z jazdą w OFF road. Trasy w zasadzie nie będą się różnić od tych w klasie EXPERT, jedyna różnica to kwestia czasu rozgrywania OSu (w innym czasie niż klasa EXPERT, co pozwoli Wam na normalną jazdę bez stresu, że ktoś przejedzie Was bo się będzie śpieszył.

EXPERT – trudne trasy Tukana, liczebność klasy przewiduje na tyle dużo luzu, i na tyle wyrównane umiejętności, że ściganie będzie przyjemnością.

WAŻNE!!!

Przy zapisach będzie wybór jedynie dwóch rodzajów klas umiejętności:

 

EASY

MEDIUM/EXPERT

 

Właściwe przypisanie do klasy Expert nastąpi w piątek po rozegraniu PROLOGU, w którym do klasy EXPERT przechodzi po 20 uczestników z najlepszymi czasami z prologu w swojej podklasie LEKKIE/JEDNOGAROWE/DWUGAROWE

Lokalizacja Bazy Rajdu: http://hottur.pl/dojazd

  • Dane GPS 79047758836656, 15.693980546606376,